Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2021, 16:02   #229
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Julia, Evan ciągle się do mnie dopierdala. A ja jestem dość bystry, by opleść go kokonem słów, złapać w pułapkę i pożreć niczym modliszka. Wiem dojebałem teraz z pretensjonalnymi metaforami. Staram się postępować dobrze, być dobrym człowiekiem, czuć pełen balans, być w zgodzie z naturą własną jak i ogólnie przyrodą. Ale kiedy ktoś znikąd dowala się do mnie - mimo że naprawdę nie mam złych intencji - to zmieniam się w coś innego. Czuję powoli narastają, zimną złość. Od gorącej różni się tym, że z czasem nie maleje, a jedynie wzmacnia się. Chyba po prostu jestem mściwy.
Wysłano: 17:03

Cytat:
CHARLIE BARNES do: CZAT GRUPOWY

Poza tym nie podoba mi się Twój tekst o pierwiastku żeńskim. Dzielenie cech osobowości na męskie i żeńskie jest krzywdzące samo w sobie. Nieświadomie budujesz i wzmacniasz archetypy, z którymi walczysz.
Wysłano: 17:04
 
Ombrose jest offline