Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2021, 16:26   #230
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Nie odniosłeś się do tego co napisałam, ani nie odp. na moje pytanie Ev
Wysłane: 17:22

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Tylko że to nie jest żadna rywalizacja. Masz jakieś kompleksy Charlie, że chcesz udowodnić swoją wyższość? Poza tym, jeśli agresją odp. na agresję, to koło karmy kręci się jak pojebane. Polecam "Kosmiczny Spust" Roberta Antona Wilsona, tam pod koniec jest to ładnie wyjaśnione.
Wysłane: 17:26

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Zależy, jak patrzysz na to wszystko. Skoro kazałam Jackowi rozwijać cechy żeńskie to raczej brzmi jak coś queerowego. A że ludzie patrzą na świat w sposób dualistyczny, to już inherentna cecha naszych umysłów. I tak się uformowała tradycja ezoteryczna. Wszystkie mapy psychokosmosów na tym bazują. Ale jak nie pasuje Ci podział na żeńskie i męskie, to czytaj pozytywne i negatywne (ale nie w sposób wartościujący, a raczej jak bieguny na magnesie).
Wysłane: 17:28
 
Alex Tyler jest offline