Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2021, 09:02   #906
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tura 20

Ciąg dalszy rozmowy z Anną.
Ustaliliście, że ma swoją pieczęć i nie ma ze sobą pieczęci Mitry (co nadal nie wyklucza jej obecności w budynku)
Ona rozpoznała Was praktycznie bez błędu, choć zdaje się nie zwracać wielkiej uwagi na Spoona i Utamkeeusa. Najpewniej wynika to z faktu czym oni zajmowali się w kulcie. Resztę zdaje się znać dość dobrze.

Jak wspomniałem pozwoliłem sobie wykorzystać Cath do kilku kluczowych kwestii, które poruszyłem przy rozmowie.

Rzucałem Wam na Resolve i Empatię żeby ocenić reakcje Anny. Cath, Qwerty i Tony zebrali dość sukcesów, żeby rozpoznać strach przed Mitrą. Wasz wybór, czy zagracie tą kartą.

Czuję się też zobowiązany, że brak prezentu na początku imprezy daje Wam karę do wszystkich rzutów socjalnych w tej scenie w wysokości 2 kości.

Powodzenia.

Czas kolejki do przyszłej środy. Nie będę się gniewać za szybsze odpowiedzi.

Wisienki, dodaję Cię do panelu gry. Możesz wstawić sobie inny awatar, ale chciałbym, żebyśmy zachowali Cathe jako atrakcyjną blondynkę. Szerokość 200px.

8art... nie znasz dnia ani godziny.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 05-05-2021 o 13:45.
Mi Raaz jest offline