Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2021, 21:17   #4
Bamburix
 
Reputacja: 1 Bamburix ma z czego być dumnyBamburix ma z czego być dumnyBamburix ma z czego być dumnyBamburix ma z czego być dumnyBamburix ma z czego być dumnyBamburix ma z czego być dumnyBamburix ma z czego być dumnyBamburix ma z czego być dumnyBamburix ma z czego być dumnyBamburix ma z czego być dumnyBamburix ma z czego być dumny
- Fałszywa Blać! – Powiedział Johan przedrzeźniając rosyjski akcent Marmanidova. Telefon rozwścieczył go jeszcze bardziej po zrozumieniu, że nie wymiga się od współpracy z Frey. Krew błyskawicznie uderzyła mu do głowy, a potem spłynęła w dół do krocza. Przeczesał ręką włosy na głowie i udał się do firmowych koszar. – Najpierw załatwię obowiązki, a potem pobujam się do mojego ulubionego baru - "Neonowy Pył". O taaak, to mnie nastroi na dyskutowanie z obcymi lub daniu komuś w mordę, jeśli mnie wkurzy. Nic tak nie podnieca jak widok setek sztuk broni ustawionych w rzędach, wszystkie posegregowane wg rozmiaru i przeznaczenia. – pomyślał Johan i ruszył w stronę koszar.
 
Bamburix jest offline