Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2021, 09:57   #6
Vashti
 
Vashti's Avatar
 
Reputacja: 1 Vashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał HunterBlack Zobacz post
Witam, mam zamiar kupić nowy podręcznik. Zastanawiam się nad Warhammerem 2ed. (Nie 4, ze względu na cenę) oraz dnd ed.4 lub 5
Może jednak Zew Ctulthu, ale czytałem książkę i ona po prostu mnie zanudzała.
Proszę o porady itp.
Ogólnie podręczniki z tego co wiem są dość drogie. Ja sama pobierałam raczej ze strony docer. Po angielsku są tam prawie wszystkie podręczniki, ale po polsku też jest całkiem sporo. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Podręcznik wfrp 2ed/ podręcznik d&d 4ed/5ed/Zew Ctulhu. Pobieranie darmowe, jeśli zależy ci na tym żeby mieć to na papierze to możesz zabrać do introligatora. W razie czego możesz poszukać na OLX, nowych może tam nie być ale można znaleźć używane w dobrym stanie.
 
__________________
Jakoś radziła sobie z edukacją, ale miała wrażenie, że szkoła cały czas próbuje jej w tym przeszkadzać - Terry Pratchett ,,Muzyka Duszy,,
Vashti jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem