Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2021, 10:08   #7
Vashti
 
Vashti's Avatar
 
Reputacja: 1 Vashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputacjęVashti ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rodriguez Zobacz post
Dokładnie. Pozycje które przytoczyłęś to spektrum od high/epic fantasy, przez grim&gritty po typową grozę. Cthulhu i młotka 2ed mogę Ci z czystym sumieniem polecić. Co do pierwszego, twórczość Lovecrafta trzeba po prostu lubić, jeśli jego książki Cię nie przekonały, to RPG raczej też tego nie zrobi.
Myślę, że niechęć do literatury Lovecrafta nie zepsuje rozgrywki (oczywiście jeśli lubisz mroczny klimat lat 19**, potwory próbujące przekraść się do naszego świata oraz fanatyków oraz KKK ścigające przynajmniej część drużyny.

Ja sama uważam, że Lovecraft był bardzo kiepskim pisarzem. Jego styl pisania jest bardzo irytujący, ale świat/mitologię którą wykreował są jak dla mnie fantastyczne.

Cytat:
Napisał HunterBlack Zobacz post
Może jednak Zew Ctulthu, ale czytałem książkę i ona po prostu mnie zanudzała.
Polecam przeczytać sobie kilka opowiadań osadzonych w uniwersum Lovecrafta, ale napisane przez kogoś innego, bo szczerze czytanie jego oryginalny książek też mnie nudzi.
 
__________________
Jakoś radziła sobie z edukacją, ale miała wrażenie, że szkoła cały czas próbuje jej w tym przeszkadzać - Terry Pratchett ,,Muzyka Duszy,,
Vashti jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem