Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2021, 07:27   #5
Klejnot Nilu
 
Klejnot Nilu's Avatar
 
Reputacja: 1 Klejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputacjęKlejnot Nilu ma wspaniałą reputację
Damn, nakryli mnie Moja naiwna/głupsza strona oczekiwała, ze ankieta jest troche bardziej anonimowa, a jezeli nie jest, to ze chociaz Ketharianowi nie bedzie sie chcialo zerkac pojedynczo jaki uzytkownik oddal na co głos, tylko spojrzy na ogolny wynik

Startował bym raczej z zupelnie inna postacia. Jest jednak ona na tyle specyficzna i uwarunkowa technikaliami (np jak mocne maja byc postacie), ze kto wie czy nie przypomne sobie z Hansie, zwlaszcza jak znowu mialaby sie pojawic Olivia. Tylko fabularnie nie wiem jakby sie to mialo trzymac - Hans swoj happy end mial. Przezyl, zarobił, pociupciał i sie zmyl z Katerina, teoretycznie zupelnie nie mialby powodu zeby sie z Olivia szlajać. Przyszedl mi do glowy w ogole smieszny watek - kilka miesiecy pozniej Olivia błąka sie po Imperium w poszukiwania Hansa, który ja zbrzuchacił. Ktoregos dnia powiedział ze "idzie do tawerny sie napic i zaraz wroci"

No nic, jak by wystartowala rekrutacja to na pewno sie zainteresuje, ale na razie nic nie obiecuje
 
__________________
The cycle of life and death continues.
We will live, they will die.
Klejnot Nilu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem