Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2021, 17:26   #659
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Nie będę wspominać tej sesji jako męki i udręki. Grało się ciekawie i zajmująco. Duża w tym zasługa mechaniki walki, która mi się podobała i miała sens (zwłaszcza po poprawkach). Myślę, że jak na tematykę Dragon Balla to podszedłeś do sprawy dość ambitnie i miało to spory potencjał. Choć ten niejawny "system wydarzeń w skali makro" chyba lepiej było sobie darować - nawet nie wiedziałem, że używasz czegoś takiego. Myślę, że lepiej gdybyś po prostu prowadził narrację storytellowo, robił to co najlepsze dla fabuły - historia by na tym zyskała i nie musiałbyś tyle się babrać z systemem. Losowość i tak zapewniał już system walki, który do sesji typu Dragon Ball pasował super.

Reasumując: kosy nie ma między nami, dziękuję za półtorej roku wspólnej rozgrywki.
+ Cieszę się, że tym razem przynajmniej wiem o tym, że MG kończy sesję, a nie zastanawiam czy olał forum czy też szlag go trafił.

Powodzenia przy innych projektach.
 
Bardiel jest offline