Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2021, 09:58   #503
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY

Charlie, jeśli jednak jakimś cudem to czytasz, jeśli ty wysyłasz te smsy i podszywasz za tatę, to przeczytaj uważnie co napiszę. Miałeś rację, jestem hipokrytą, więc jeśli z mojego powodu czujesz się winny, to nie musisz. Podejrzewałem cię i Julię, że coś ukrywacie, a sam nie jestem lepszy. Alice zanim zaginęła zostawiła mi coś na przechowanie, a ja się do tego wam nie przyznałem. Nikomu nie powiedziałem, bo bałem się, że jak coś się jej stanie, policja mnie obwini, i wy też. A przez ostatnie dni zrozumiałem, jak bardzo mi na was wszystkich zależy, nie chciałem stracić waszej przyjaźni
.

Wysłano: 10:50

Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY

Alice zostawiła mu kopertę. Poprosiła, żebym ją ukrył i tak zrobiłem. Przypomniałem sobie o niej w dniu twojego przyjazdu Charlie. W środku był pożegnalny list. Przestraszyłem się. Na początku myślałem, że oznacza jedno, a potem Jack zaczął pisać, że wyjechała. Czułem się winny, że tak późno otworzyłem tą kopertę, bo gdybym zrobił to wcześniej, może nic by się nie stało, może Alice by nie zaginęła. Ja nie wierzę, by mogła sobie zrobić krzywdę, dlatego cały czas pisałem wam, że wyjechała. A na CJu po prostu się wyżywałem, upokorzył mnie i przestraszył, nie wiem czy ma coś wspólnego ze zniknięciem Alice. Teraz myślę, że może mieć. Tak jak Nelson i Groggins.
Wysłane: 10:55

Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY
Przepraszam was i najbardziej przepraszam ciebie Charlie i ciebie Jack, że nie powiedziałem prawdy. Miałeś co do mnie rację. Proszę wróć.
Wysłane: 10:58

Cytat:

EVAN HOLWELL
do : DAKOTA TRAVIS
Przepraszam D, rozumiem jeśli mnie znienawidzisz. Pamiętaj, że zawsze będziesz dla mnie kimś bardzo ważnym i wyjątkowym
Wysłane: 11:00
 
Arthur Fleck jest offline