Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2021, 10:19   #505
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
EVAN HOLWELL do: CZAT GRUPOWY
To jest list o takiej treści:

Cytat:
Cytat:
Nie mam dłużej siły, to mnie przerasta i chyba będzie lepiej jak po prostu to zakończę. Próbowałam, naprawdę próbowałam, nie wyszło, przepraszam. Kocham was wszystkich najmocniej na świecie, nie zapominajcie o mnie bo ja nie zapomnę o was nigdy.
Tylko, że on jest niepodpisany. A koperta pachnie perfumami, ale nie jej. Próbowałem porównywać próbki pisma, raz mi się wydaje, że to napisała ona, a raz nie. Jeśli to jej list, jeśli coś sobie zrobiła, nie wybaczę sobie tego nigdy i wy też mi nie wybaczajcie. Nie zasłużyłem na to.
Wysłane: 11:20

Cytat:
EVAN HOLWELL do: DAKOTA TRAVIS
Nie chcę, żebyś mnie straciła D. I ja nie chcę cię stracić. Ale widzisz jak to wygląda, Charlie miał co do mnie rację
Wysłane: 11:21
 
Arthur Fleck jest offline