Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2021, 10:38   #507
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Jesteś super przyjacielem Evan, trochę Cię rozumiem... Ale... na razie... o tym nie rozmawiajmy. Nie będę Cię osądzać, to jest zbyt świeże. Teraz skupię się na tym co napisała... Hmm, może zostawiła go Tobie, bo wiedziała, że mi serce pęknie albo nie pozwolę jej odejść? A może chciała odwrócić naszą uwagę, bo wiedziała, że ktoś chce ją dopaść. I to pewnie wina Nelsona. Raczej nas chroniła.
Wysłane: 11:36

Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

Ale miałeś częściowo rację Evan. Coś ukrywałam i Charlie też. Jeśli zdobędzie odwagę, to sam Ci o tym powie. Ja z kolei muszę się wam przyznać, że była... że jestem razem z Alice. Kochamy się. I ktoś się o tym dowiedział. Bria, może CJ i najprawdopodobniej Groggins. Nie wiem, czy to ma wpływ na jej zaginięcie, czy... czy ze sobą skończyła. Ale przepraszam, że to przed wami ukrywałam. Uznałam, że wobec niej powinnam być bardziej lojalna, niż wobec was. To moja wymarzona dziewczyna i karmiczna druga połówka. Łączy nas unmei no akai ito, miłosna nić przeznaczenia... Czekajcie, dostałam SMS...
Wysłane: 11:39


Cytat:
JULIA NORTH do: CZAT GRUPOWY

OMG, TO NR ALICE!!! Chyba zaraz zemdleję... z/w
Wysłane: 11:40
 
Alex Tyler jest offline