Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 11:25   #184
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Eee...chciałoby się napisać bez komentarza.
Bo Ty rywalizujesz ze mną po prostu
Żałosne -.-"
A i trochę dziwne, bo ja zaczęłam krytykę, tak to jakoś cicho wszyscy siedzieli, ale dobra tam, zwisa mi to.
Tyle, że jeszcze jedno takie denne porównanie, a na serio się zdenerwuję, delikatnie mówiąc, bo Twoje durne porównywanie naszych sesji działa mi ostro na system :\
Szczycisz się tą swoją jakby Ci ją czystą i świecącą z tyłka wyjęto.
Daruj to sobie w końcu, bo moja cierpliwość i sympatyczność też ma swoje granice, a nie Ty ciągle próbujesz być ode mnie lepszy!
Mam to gdzieś ile pustaków, a ile fajnych ludzi czyta Twoją sesję, zaś mojej nikt, nie obchodzi mnie to!
Dla mnie ważne jest to, że do mojej sesji zaglądają gracze, starają się, myślą, piszą i przede wszystkim dobrze się bawią. Wisi mi opinia innych, choć nie ignoruje krytyki (z którą się na razie nie spotkałam poza twoimi żalami ;p) oraz pochwał, które dostaje w szczególności od graczy i cenie to sobie.
W końcu ja prowadzę tę sesję dla nich a nie dla siebie.
Ty chyba robisz to dla popisu, nie wiem, tak to wygląda.

Na razie nie ocenie Twojej sesji, bo dopiero teraz widzę, że zacząłeś coś zmieniać, jak zmiany będą dłuższe to może moja ocena pójdzie w górę. Na razie się starasz, choć jak dla mnie chrzaniąc środek długo zajmie Ci naprawienie go w moich oczach.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline