Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2021, 18:33   #248
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Myślę, że fotek w szafce nie trzeba koniecznie tłumaczyć. Nie wszystko musi być turboistotne. Ale rozmowę z Nelsonem trzeba jakoś wyjaśnić.

Arthur w Twojej wersji czym szantażowała Nelsona Alice?
Ja te fotki wymyśliłem dla dramy, by podbić trochę emocje i nie mnożyć wskazówek, więc zgadzam się z tobą Alex. To można uznać za kolejną nieistotną dla rozwiązania zagadki poszlakę jak CJa.

Moja propozycja jest taka, że go szantażowała udziałem w wypadku, w którym Evan został kaleką. Tak się zaczęła cała historia, tak Nelson wpadł w sidła Alice, a Alice w sidła Nelsona. Stali od siebie zależni. Skupmy się na wyjaśnieniu dowodów, które w trakcie gry pojawiły w sprawie Nelsona. Tam się pojawił z tego co pamiętam wątek Tijuany i transplantologii. Może więc w Tijuanie jest jakaś klinika która np. prowadzi nielegalne eksperymenty z komórkami macierzystymi i jest nadzieją dla osób na wózkach. Alice mogła chcieć naprawić krzywdy, które poniekąd wyrządziła i stąd wątek tego miasta w rozmowach z Nelsonem.
 
Arthur Fleck jest offline