Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2021, 17:44   #341
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Oj żebyś się nie zdziwił :P
W odsłonie fabularnej Danny może nie być t ym, za kogo się podawał D:
Kiepski masażysta ale Jackyboy tego nie zauważył bo się podkochiwał? :P

Świetna sesja podoba mi się angle że Charles poświęcił się jakimś dawnym bogom za życie Alice. Spróbuje wrzucić sondę do mall kids skoro Alice się udała to Mall kids też powinno wyjść a brakuje mi jakieś radośniejszej sesji za dużo tych smutków :P

Cytat:
(Bril "Kiepski seks" jeszcze nie wyszedł, ale pamiętam o tobie).
Wyrawne z kontekstu brzmi prześmiesznie

Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Oj nie wiem, Danny z drużyny zapaśniczej na pewno wygląda tak:

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym


Co do Dannego to na tym obrazku za mocno daddy IMHO ja sobie wyobrażam tą parkę bardziej jako coś takiego








Wiem że karmią ich tam hormonami ale ten poniżej to wygląda jak jakieś "nastolatek' z Riverdale choć mogło by być śmiesznie jeden drobny drugi olbrzymi bysior jak flip i flap tylko w wzwyż a nie w poprzek :P

Grało mi się bardzo fajnie sorry że pod koniec trochę wysiadłem fizycznie i mnie odpiswałem ale starałem się wymyślić ku temu fabularne uzasadnienia oraz konsekwencje
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 09-05-2021 o 17:47.
Brilchan jest offline