Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2021, 16:27   #550
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 24 - 2051.03.08; śr; późny ranek

Oki, to mój post jest :> Termin na wrzucenie postów do północy w pt. 05.14. Czyli prawie tydzień roboczy na wrzucenie posta.

Stan BG:

Rita 9/9 s.zdrowy (0/0);
James 9/9 s.zdrowy (0/0);
Roxi 9/9 s.zdrowy (0/0);




@PD


- Roxy 5 PD za dyskusję w komentach co dalej

- Roxy 10 PD za decyzyjność co dalej

- Roxy 10 PD za post w oryginalnym terminie

- James 5 PD za dyskusję w komentach co dalej

- Rita 10 PD za decyzyjność co dalej



Aktualne PD

Rita 436 + 10 = 446 PD

James 200 + 5 = 205 PD

Roxie 90 + 25 = 115 PD



@Wszyscy


- Ze spraw technicznych ja na serio poważnie traktuję jak ktoś przyniesie mi L4 zawczasu. Nie lubię być stawiany w sytuacji gdy nie mam posta ani żadnej informacji na ten temat. Jak mamy grać razem to szanujmy się nawzajem i swój czas.

- Oki to od początku poprzedniej tury minęła ok 1 doba. Czyli z ranka we wt zrobił się późny ranek w śr.

- Co do ran to się zaleczyły Ricie i James'owi do 8/9. Resztę załatwiła Roxy swoimi opatrunkami (2 gazy jałowe).

- Chronologicznie BJ pierwszy raz przyjeżdża we wt rano przy śniadaniu. Po owym 24 h w śr rano. I niedługo potem goście zostają wyproszeni z domu gościnnego.

- Co do owej scenki pierwszej w wieżowcu. To oczywiście scenka bonusowa i nikt z BG nie ma o tym pojęcia. Mam nadzieję, że obejdzie się bez metagry na ten temat.

- Co do wystrzelonych strzał Rity to udało jej sie odzyskać ok 1/3. Ile wystrzeliła to już niech sama sobie zdecyduje.

- Generalnie zaś późnym rankiem cała trójka jest zapakowana do Wranglera i ma wolne pole działania co dalej zamierza porabiać.

- W tej turze chciałbym głównie wiecieć co dalej porabia wranglerowa trójka. Gdzie się udaje/zatrzymuje itd na ten dzień albo i kolejny.



---


- I chyba tyle. Jak coś jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline