Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2021, 20:35   #349
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Hej!

Piękne posty. Jezu, nie cierpię Was. Mam ochotę teraz odpalić drugi sezon Silent Falls, zamówić pizzę, kupić hektolitry coli i zagłębić się w seans. Te Wasze posty strasznie zahajpowały. Alex stworzyła piękną i ciekawą scenę. W ogóle ten zespół z pierwszej piosenki jest świetny, tak totalnie w moim stylu. A nie znałem. Dzięki A te wszystkie pytania, które Nami wstawiła w swoim poście? Obrzydliwe cliffhangery? Jak bardzo można teasować...

Tak bardzo Was lubię, że postanowiłem się postarać. Nami mnie zainspirowała. Stworzyłem filmik z wiadomością Charliego i podłożyłem zdjęcia. Wiem, fatalny filmik, ale lepiej nie potrafię :< To było dla mnie dość duże poświęcenie, bo bardzo nie lubię swojego głosu. Zawsze miałem kompleksy na jego punkcie. W mojej głowie brzmi może nawet na ok, ale na nagraniu wychodzi jakiś nosowy czy coś. Meh. Pamiętam, że to był kiedyś dla mnie szok, że ludzie nie słyszą mnie tak, jak ja siebie słyszę. Ale dla Was wszystko, skarby
Poza tym głos Nami bardzo pasuje do Dakoty. Nie wiem, co mieliście na myśli. To tak swoją drogą.

Bardzo dziękuję Wam za udział w sesji. To byłoby kłamstwo, gdybym napisał, że mnie zaskoczyliście tym, jak zajebiści jesteście. W sensie lepiej nie mógłbym trafić i nie ma sensu pisać roztkliwiających wierszy. Alex ma rację, że teraz trochę brakuje sesji i CZATU GRUPOWEGO, przynajmniej chwilowo

Świetnie pisało mi się z Wami SMSy. Przyznam, że czasami czułem wielkie guilty pleasure, kiedy wykłócałem się jako Charlie z innymi. Jest coś tak po prostu miłego w możliwości bycia niedojrzałym bez konsekwencji

Dzięki Alex z świetną notkę, choć szczerze to nie wiem, czy na nią zasługuję :< Mam nadzieję, że nie zawiodę w innych sesjach Co do pierwszej części, to zawsze chciałem zostać pisarzem i może jeszcze kiedyś nim zostanę. Co do drugiej, to czasami bywam charakterny i nadmiernie teatralny i emocjonalny, choć staram się z tym walczyć (jak Charlie w sumie, choć on się nie starał) Wszystkim Wam również napiszę odpowiedni notki, ale ostatnio jestem zawalony pracą i trochę walczę ze zdrowiem, co mi również nie pomaga :/ Ale nie zapomnę, bo chwalić to akurat lubię

Do zobaczenia w przyszłych projektach
 
Ombrose jest offline