Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2021, 13:25   #11
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Rezultaty sondy w tym temacie wykazują ogromne parcie na WFRP. Nie jestem w stanie wcisnąć wszystkich chętnych do „Dzieci Ulryka”, ale zastanawiam się czy nie zaproponować Wam równolegle dwóch sesji dla dwóch różnych ekip (oczywiście w dwóch różnych scenariuszach). A gdzieś w tyle głowy majaczy mi też wizja dużej kampanii na wyższym poziomie trudności, gdzie na starcie sprawdziliby się bardzo dobrze ocaleli z tych wcześniejszych sesji (oraz „Pana Wron”).

Tak czy owak, nie zamierzam rezygnować z innych propozycji, bo niektóre znalazły minimum czworo chętnych, ale będę starał się przygotować więcej przygód spod znaku komety.

I nie ukrywam, że nieco mnie przeraził Wasz entuzjazm dla propozycji heroic sado macho gore w My Little Pony z sondy w drugim wątku...
 
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem