Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2021, 14:51   #282
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kawaleria się przyda.

Otworzyłem ten portal niechcący. Znaczy chciałem zrobić dokładnie to co zrobiłem, ale portal był takim gratisem, o którym dowiedziałem się po fakcie.

Zakładam, że trochę potrwa teraz egzekucja naszych działań. I pewnie Bosman Dyke nie jest ostatnią ofiarą. Dlatego myślę, że w międzyczasie ktoś z techadeptów wyśle raport sytuacyjny na Błysk Cienia i do Amelii.

Oszczędzając Wam technicznego żargonu (którego Ramirez by nie oszczędził!) napiszę tylko, że im więcej mamy zasilania, tym większy otwór miedzy światami (większe stwory mogą przejść).

Dlatego te dwa reaktory, które z tak wielką radością włączałem przez 2 czy tam 3 godziny teraz trzeba wyłączyć. Wtedy wyrwa między światami będzie malutka... taka tyci tyci.

Wtedy ktoś mądrzejszy w demonologii może zamknąć przejście, a ja na sucho zrobię techniczną ekspertyzę napędu osnowy.

Po wszystkim znowu odpalimy reaktory i odlecimy w stronę zachodzącego słońca.

Przewidywany czas przywrócenia statku do używalności to 3-4 doby. Myślę, że maksymalnie połowę z tego czasu będziemy walczyć z demonami. Nie powinno zginąć więcej niż pół tysiąca osób.

To w sumie najistotniejsze rzeczy jakie powinny znaleźć się w raporcie przesyłanym na mostek.

Trust me, I'm an Engineseer!
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline