Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2021, 17:10   #68
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Odpisałam. Zatem:
  • Każdy dostał swoje wprowadzenie. Jak zwykle można się dopisywać do tego co już napisano, wcisnąć jakiś dialog, coś poszerzyć itd.
  • Nowi gracze mogą się odnieść do wprowadzenia i w nowym podrozdziale do aktualnych wydarzeń. Quantum może bardziej opisać swoją postać, bo jakoś nie miałam gdzie wcisnąć jego opisu.
  • Jedyna decyzja, jaką niestety musiałam podjąć za was, to przyjęcie pracy przez postać Gladina (przynajmniej do czasu obecnej sceny). Nie wkręcałam nowych w wątek asesora, bo to byłoby wtórne. Zresztą, skoro Hohenlohe zatrudnił już zbrojnych, to raczej nie byłby zainteresowany kolejnymi. Tak naprawdę Talabheim chce się jak najszybciej pozbyć uchodźców z miasta, a nie zapewnić im wspaniałe warunki i profesjonalną ochronę za gruby hajs. Myślę, że słowa Arvida były w tej kwestii wymowne.
  • Obecny podział scen wygląda tak:
    1. Rozpoczął się wymarsz. Nieobecni duchem BG razem z postacią Lua Nova widzą, jak w pośpiechu nadciąga postać Quantum.
    2. Bernard rozmawia z elfką, Onufry stoi między nimi i słucha, ale i może coś powiedzieć, bo kto mu zabroni? Tutaj czas jest lekko do tyłu w porównaniu do sceny 1., w czasie waszych odpisów Melissa dokończy przemówienie i ludzie zaczął się zbierać. Zatem jest czas do dokończenia interakcji.
  • Normalnie byśmy przeszli od razu do drugiego dnia podróży, ale niestety obsuwa i nieobecności sprawiły, że wyszła taka sytuacja
  • Jest sporo scenek rodzajowych i opisów, ale absolutnie konieczne dla tej kampanii jest zbudowanie odpowiedniego klimatu, oraz rozrysowanie sytuacji politycznej, nastrojów społecznych itd. To wszystko potem będzie miało odbicie w fabule. Do tego celowo staram się wydarzenia i postacie niejednoznacznie, ale wszystko ma swój sens. W Talabheim działa wiele organizacji i każda z nich ma jakieś swoje interesy. Sytuacja jest skomplikowana, i każdy chce coś na niej ugrać. Nic tu nie będzie czarno białe. Dobrzy będą złymi, źli dobrymi, czasami też źli będą czynić dobro, dobrzy zło itd.

Jakby były jakieś pytania albo uwagi, to zapraszam do ich zadawania

Czas na odpis do czwartku, 20.05.2021, do godziny 18:30
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 19-05-2021 o 21:11.
Alex Tyler jest offline