Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2021, 20:03   #932
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
- WYŁAŹ, WYŁAŹ, WYŁAŹ!!! – odkrzyknęła Kiti. – WIEM CO MASZ I MASZ TO ODDAĆ!!!
Po chwili ciszy zza drzwi dobiegł równie entuzjastyczny okrzyk:

- WŁAŚNIE NIE MAM I WIEM ŻE WY MACIE!

- WŁAŚNIE NIE MAMY!!!
- Skąd mam wiedzieć, że nie macie?!
- Bo ty masz!!!
Po tej wymianie zdań nastąpiła kolejna chwila ciszy.
- Możecie sobie darować, nie wpuszczę was!!!
- A co ty tam właściwie robisz?

- No ja kto co?! Nie twoja sprawa! Idźcie sobie, chcę w końcu iść do domu!!! Nie zbliżajcie się bo podpalę i zniszczę to wszystko! – z wnętrza dało się słyszeć jakieś hałasy, tłuczenie drewnianych krat o podłogę i brzdęk szkła. – Idźcie precz!
- Daj nam co chcemy i sobie pójdziemy!
- A czego chcecie?!
- Wiesz dobrze czego!!!
- Niczego nie mam i niczego wam nie dam, wynocha stąd!!! Nie zbliżajcie się, nie wiadomo jak się to rozsiewa! Spalę to wszystko po prostu, czy wam się podoba czy nie! Precz mówię, bo podpalę te wszystkie wasze pamiąteczki, papierki i starożytne bibeloty! – znowu hałasy i brzdęki.

- Ale jak podpalisz to się spalisz tam z nimi – zauważyła przytomnie Kiti.
- To dajcie mi wyjść!!!
- To daj nam wejść!!! Przecież to ty tam siedzisz i nas nie wpuszczasz!
- Bo stoicie mi na drodze!!! Idźcie precz, wiem kim jesteście i czego chcecie, nie dostaniecie tego i nie dostaniecie mnie! Mogę tu siedzieć ile zechcę, nie poddam się, łapówkarze, wyzyskiwacze, ja was znam!

- I jak długo zamierzasz tam siedzieć?! Tam na pewno są pająki, pająki, pająki! I gorzej, dridery!!! Albo jeszcze gorzej, drowy, drowy, drowy!
Koleś zwątpił przez moment.
- Ale jak dridery…?
- No normalnie.
- Ale czemu dridery?! Ale ze takie co łapią ludzi w sieci, zawijają i zjadają albo składają jaja w ich ciele i potem to wyłazi z człowieka?!
- No takie dridery – potwierdziła Kiti.
- Ale że aż takie?!
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline