Wątek: Mortal Kombat 2
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2021, 12:05   #91
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Fowler przyczaił się w cieniu i ostrożnie wyglądał zza framugi by dokładniej przyjrzeć się pomieszczeniu. Liczył obecnych ludzi, zwłaszcza strażników, sprawdzał wszystkie kąty, czy aby w którymś nie czai się jakaś niespodzianka, szukał innych wyjść, którymi mogliby uciec robotnicy i wszcząć alarm, a także przedmiotów które mogłyby posłużyć do wszczęcia go z wnętrza zbrojowni, wreszcie próbował ustalić czy aby znajdują się tu wszystkie skrzynie, oczywiście mniej więcej, bo nie znał ich dokładnej liczby.

Gdy skończył przekazał wszystkie informacje John Doe. Jeśli ich zamiarem miał być atak, zdaniem Fowlera przede wszystkim powinni dopilnować by nie wszczęto alarmu, a zatem nikt nie mógł uciec. Musieli obstawić wszystkie wyjścia z pomieszczenia. W pierwszej kolejności należało zlikwidować strażników. Robotnikami można było sobie zawracać głowę, tylko gdyby któryś z nich próbował zawiadomić innych o ataku.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline