Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2021, 04:52   #21
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Dobra jestem zdesperowany żeby zagrać w tego Warhammera w końcu.
Poproszę tego złodzieja niziołka. W końcu to RPG czyli sztuka wcielania się w role.
Poszło.

W 24h mamy siedmiorga chętnych na sześć postaci - będzie konkurs kart tam gdzie mamy więcej niż jednego chętnego na daną postać żeby było obiektywnie.

Najszybciej ruszamy albo 11 czerwca po moich egzaminach albo później, jeśli nie zdążę się do tego czasu przygotować. Przyjmijmy, że rekrutacja trwa do 10 czerwca.

Do ewentualnej rozkminy zainteresowanych, jak chcecie się bawić:
  • klasyczny play-by-post (domyślnie);
  • Role Gate;
  • Google Doc.
Standardowo zaproponowałem klasyczny play-by-post, bo "lepsze jest wrogiem dobrego" i najdłuższe sesje, jakie prowadziłem, to były właśnie te najbardziej postowe, ale równie chętnie patrzę na Role Gate, o którym pisałem trochę na forum i nawet dwie sesje prowadziłem. Google Doca wolałbym całkowicie unikać, bo nie mam z nim dobrych wspomnień.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 22-05-2021 o 11:00.
Lord Cluttermonkey jest offline