Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2021, 10:59   #25
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Granie przez doca jak jest rolegate to nie tylko archaizm, ale i zwykła głupota. Forumowo też by mi pasowało.
Też tak sądzę. Jak ktoś chce zobaczyć jak Role Gate wygląda w praktyce to może sobie popróbować w tej testowej grze obsługę strony, a jest też mobilna appka. Jak Wam przypadnie do gustu i będzie jednomyślność to przejdziemy na RG, a jak nie, to ja jestem wystarczająco happy prowadząc klasycznego PbP.

Cytat:
Napisał Quantum Zobacz post
Ja jednak muszę odpuścić. Pojawiła mi się opcja zagrania w sesji, na której mi zależy i muszę usiąść do karty postaci, przez co nie będę mógł poświęcić odpowiedniego czasu na Zabójcę.

Przepraszam za zamieszanie i powodzenia w prowadzeniu!
Luzik. Do następnego Quantum.

Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
Bierę po nim, ale nie czytałem jeszcze rekruty, nie mogę teraz.
dzemeuksis, fajnie Cię widzieć. Karta poszła na pw.
 
Lord Cluttermonkey jest offline