Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2021, 14:40   #418
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 122 - 2037.06.03; śr; południe

- Oki, to mój post jest :> A termin do pt. 05.28. No to ponad roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.



Stan BG:

- Law Tao; 10/10; s.zdrowy; (Ranga IV; Skany)


Omówienie


- To w tej turze minęło ok 1-2 h. Tak akurat aby zjeść śniadanie, pogadać, spakować się co kto ma i zająć się wyznaczonym zadaniem. Z czego na to samo zadanie to może połowa tego czasu.


@Schron

- Law 10/10; pm (właz)
- Sofia 7/10; k-ek M 4 + pistolet (właz)
- Maxi 10/10; k-ek M 4 + pistolet (właz)
- Kirk 10/10; shotgun (hangar)
- Talbot 10/10; pm (hangar)
- Over 10/10; ckm (hangar)
- Dunkierka 10/10; kw (lab)
- Junior 10/10; k-ek (lab)



- Streszczając co w poście

- Śniadanie i początek zadania każdej z grup upłynęło spokojnie i bez przeszkód. Więc wszyscy są w sumie cali i zdrowi. Chociaż grupki przy włazie i labie to są w dość creepy okolicy.

- Trójce przy włazie udało się otworzyć właz. Dokładniej dostarczyć powerbank (2 sl ekwipunku) i podpiąć energię. A potem Lawowi udało się shakować zamek włazu i go otworzyć.

- Co do hangaru to chłopaki robią filmiki dokumentujące jak to wygląda sytuacja. I udało im się zdobyć adres skąd Skyranger przyleciał prawie 20 lat temu.

- Zwiadowcy zaś łażąc po schronie odkryli jakieś stare laboratorium. Jak na razie to tak ledwo rzucili okiem na kilka pierwszych pomieszczeń.


---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak jakieś pytania czy deklarki to daj znać


---



Cytat:
Spoko luz, nie ma problemu z opóźnieniem Ważne, żebyś odpoczywał po pracy.
- Dzięki za dobre słowo Jak wróciłem na jedną zmianę to faktycznie zrobiło się dużo luźniej
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline