Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2021, 17:04   #1515
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 96 - 1940.VI.04; wt; późne popołudnie; Clermont - Ferrand

- No to mój post jest :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 05.28. Czyli tydzień roboczy na zmajstrowanie posta


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy


- Oki, to pi x oko w grze w tej turze minęła doba. Czyli był środek pn a się zrobił środek wt.

- Chronologicznie to ok 22-23-ciej Noemie udało się dodzwonić do Sorena. A on oddzwonił ok 8-9 rano. Zaś po kolejnym dniu w pracy jest kolejna rozmowa z Fredericiem i Irene.

- Co do tego co mówil Soren to obiecał kogoś przysłać na wsparcie. Ale to 1-2 dni na zorganizowanie + droga. Więc nowi agenci powinni się zgłosić najprędzej dzisiaj wieczorem albo jutro. No chyba, że przydarzy się coś nieplanowanego.

- Generalnie w tej turze chciałbym wiedzieć co planują agenci. Tak podczas rozmowy z Joliotami jak i potem. Co do Frederica ma on osobówkę i kierowcę do dyspozycji jaką zamierza przewieźć kanistry z ciężką wodą. A Irene ma zamiar zostać na miejscu. Czyli podobnie jak w poprzedniej turze.

- Jak to możliwe chciałbym nieco przewinąć akcję. Tak pi x oko do wyjazdu Frederica do Tuluzy. Będzie on gotów do drogi ok śr-cz. Trójka agentów z Paryża dotrze do tego czasu do C-F. Przyjadą pociągiem w nocy wt/śr albo w śr rano. Jak coś z jakiś ustaleń czy przygotowań to chciałbym to widzieć właśnie w tej turze.


---


- I chyba tyle z mojej strony. Jak coś zapomniałem czy przegapiłem to dajcie znać

---
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline