Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2021, 09:35   #34
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Rzeczy z karty, które trzeba wybrać, posłać ci na priv? Mam tam też pieniądze do losowania, mogę sobie sam rzucić?
Tak, wyślij na priv i rzucę, co tam trzeba.

Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Ogólnie rzecz ujmując osobiście bardzo lubię tak zwane "gotowce" zarówno gotowe postacie jak i przygotowane pod nie przygody czy kampanie. Nie potrafię zrozumieć dlaczego większość graczy całkowicie się dystansuje od tego typu rozwiązań.
Moim zdaniem to dopiero daje pełne możliwości RPG - dostajesz/losujesz/wygrywasz gotową postać i się w nią wpasowujesz nadając jej własny charakter, a jednocześnie robisz wszystko, żeby jak najlepiej ją odegrać.
Ale co kraj to obyczaj i o gustach się nie dyskutuje.
Mam podobnie - granie w dobre gotowce zawsze było w jakiś sposób rozwijające, choć graniu w oryginalny materiał oryginalną postacią też nie odmówię.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 25-05-2021 o 10:04.
Lord Cluttermonkey jest offline