Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2021, 10:48   #35
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
W ogóle te postacie z zestawu startowego to jest paczka z poderka. Więc jakby ktoś został przy domyślnym wyglądzie i chciałby sobie wrzucić co jakiś czas grafikę swojej postaci do posta, to będzie miał w czym wybierać

Co do gotowych postaci, to mi pasują, jak są dobrze napisane, przystosowane do przygody i można je dostosować pod swoje preferencje. Na pewno nie grałabym całkiem losową postacią, która by mi nie pasowała, bo RPG to nie kółko teatralne, tylko gra. Zatem podstawą jest czerpanie dobrej zabawy, a nie przymusowe uczenie się odgrywania dowolnych postaci. Gotowe scenariusze i kampanie również lubię tylko jak są dobrze napisane. No i niezbyt liniowe. Np. przygoda z Księgi Zasad do WFRP 2e to jest totalna porażka.

Cytat:
Napisał Phil
Przejrzałem wstępnie, chyba zmienię tylko relację z krasnoludem, bo na razie przekracza moją granicę naiwności i głupoty
Jak jednak zmienisz, to daj znać co takiego głupiego twórcy wydumali
 
Alex Tyler jest offline