Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2021, 11:09   #2708
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
W jakim sensie? Łatwiej byłoby mi na konkretne pytania odpowiedzieć. Generalnie to dopiero wylądowaliście i nie bardzo się orientujesz jeszcze w miejscowych stosunkach, jeśli o to chodzi. Bo to, że pełno tu krasnoludzkich inżynierów to już sam napisałeś i jest to prawda. Ale jak się układają ich relacje z ludźmi to jeszcze nie wiesz. Na pewno sytuacja jest napięta. Na pewno są tu krasnoludzkie banki, a w dzielnicy khazadów to każdy dawi znajdzie wszystko czego potrzebuje (tylu khazadów co w Nuln to w żadnym Imperialnym mieście nie ma, a przynajmniej do tej pory tak było).
Spróbowałem ukonkretyzować tematy które mnie interesują ale wychodzi na to że wszystko wymaga wypytania konkretnych osób - bo większość to kwestia zasięg krasnoludzkich wpływów w mieście i na dworze.
Jakby co te kwestie wypiszę na docu a potem zawrę w poście o zbieraniu informacji w dzielnicy.
 
Stalowy jest offline