Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2021, 13:14   #722
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
W szpitalu
- O mięso, dawaj! Wzięła udko i zupę i zaczęła pochłaniać jedno k drugie
Biorę leki przeciw bólowe, więc nic nie czuję, ale nie wiem czy zjem te wiśnie, bo nie można mieszać alkoholu z lekami. Kroili mnie, bo to był jeden z tych nielegalnych bełtów, które się rozpadają w ciele. A słyszałaś, że tą Ikki zwolnili? Draństwo! Prawo nie może chronić bogatych i wpływowych. ! [/i]

U Shen.
Doktor kiwnęła głową.
- Złość jest normalną emocją, proszę ją wykrzyczeć. To był za Ozaia pokój przesłuchań, więc jest dźwiękoszczelny… Chce pa pan, to mam tu poduszkę z Ozaiem, aby pan mógł się wyżyć. Zanim przejdziemy do funkcjonariuszek Enkh i Aiko, chciałabym posłuchać o pana sytuacji rodzinnej, aby mieć szerszy obraz.

Na plaży.
- Tak, tka niebieski ogień. Proszę pani, jak pani to robi. – zawołała Kohaku.
Osoba w łachmanach wstała i odwinęła kaptur. Była to Kazumi. Włosy miała w nieładzie, jakby pozlepiane, cerę bladą, a na czole kropelkę potu. Połowę twarzy nadal skrywał opatrunek, ale wydać było, że bliznowaciejąca tkanka ściąga połowę
- O to pan, panie Aspirancie. Robię zupę z wodorostów… Trochę mogę panu dać. Czy nie jest za zimno? – zapytała niewyraźnym głosem.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline