Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2021, 14:40   #612
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ceny za tropiciela/myśliwego to się wahają ok 10-20 g za dobę za samo łażenie po okolicznej dżungli. Fucha to tropienie, myślistwo i ogólny surwiwal. Więc raczej na jakies starcia to ktoś nie musi się na nie pisać albo chciceć coś ekstra.

- Jak za niebezpieczny teren (ale nie mówicie o ZM) to cena może być x2 - x3 od powyższego. Przy czym każdy raczej by chciał wiedzieć dokąd ma być ta wypawa i na jak długo. Jak tubylcy reagują na plotę o ZM to widziałyście w poście. Więc musicie się liczyć z tym, że jak taki ktoś odkryje/domyśli się co jest celem to może dać se siana z wyprawą bo nie na takie coś się umawiał.

- Zapłata to standard czyli połowa przed i połowa po wyprawie. Jeśli np. wynajmujecie kogoś na tydzień to on sobie liczy tydzień od wybycia z miasta do swojego powrotu. Czyli ok 3-4 dni w jedną i drugą stronę. Jak obliczacie wyprawę na ok tydzień w jedną stronę to liczac w ten sposób trzeba by się umwiać na 2 tyg wynajmu.


Cytat:
Yep. I ja już wrzuciłam swoje, ale jak zedytujesz swój post Pip, to i ja naniosę poprawki.
- Nie bardzo wiem co masz na myśli.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline