Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2021, 15:39   #614
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
To, że moja odpowiedź już wisi, ale skoro ustalimy, że nie wspominaliśmy o Zaginionym Mieście, to trzeba będzie to wyedytować.
- Nie widzę takiej potrzeby. Równie dobrze mógłbym poprosić Was abyście edyciły swoje poprzednie posty i dopisały, że pytacie o przewodnika do ZM. I wtedy też będzie wszystko się zgadzać.

- Poza tym post pisałem do danej sytuacji i stanu wiedzy. A nie dostałem żadnego postu ani deklarki, że dziewczyny nie pytają o surwiwalistę który doprowadzi je do ZM. Tylko o surwiwalistę który pójdzie z nimi w dżunglę a de facto do ZM. Co jest dość zbliżone do siebie. A reszta to kosmetyka. Przy odrobinie erpegowej elastyczności i wyjaśnieniu sprawy myślę, że teraz jest ok bez edytowania czyichś postów.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline