Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2021, 21:15   #616
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Okey, widzę, że sprawa jest grubsza niż początkowo sądziłem. Ale przeszedłem się na spacer, przemyślałem i to co wymyśliłem.


1 - Napisałem swój post w dobrej wierze. Skoro cały czas była mowa, że obie BG szukają kogoś kto z nimi pójdzie do ZM do głowy mi nie przyszło, że nie wspomną o samym ZM. To dopiero wyszło w komentach wczoraj i dzisiaj. A więc już po moim poście.

2 - Ale skoro tak się sprawy mają to ok, wykasowałem w swoim poście kawałek o ZM. Ale skoro dziewczyny ani się nie zająknęły w rozmowach z tubylcami o ZM to nie mają pojęcia jaką reakcję ZM wywołuje w tubylcach. I to teraz trzeba odegrać.

3 - Alex bym prosił o wykasowanie/edytowanie tego fragmentu ze swojego posta:

Cytat:
Znalezienie trapera, który chciałby wyruszyć za miasto, graniczyło z cudem. Okazało się, że smagłym mieszkańcom Miami brakło cojones gdy tylko trzeba było zrobić coś konkretnego. W sumie Ritę zadziwiło, że większość z zapytanych zdawała się kojarzyć co to za miejsce, to Zaginione Miasto (sama szatynka nie wspominała do nich słowem o tym miejscu), dlatego skorzystała z okazji, by każdego z nich zapytać, co dokładnie słyszeli o tej lokacji.
- Z powodu pkt 2. Czyli skoro nie było rozmów o ZM to i nie ma reakcji tubylców na ZM. A samo znalezienie surwiwalowca od dżungli to już było i w moim poście czyli nie jest takie trudne.

4 - Aiko jakby dawała post to też niech już uwzględni powyższe.

5 - Co do detali negocjacji na wynajem myśliwego to jak pisałem pare postów powyżej.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline