Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2021, 09:58   #1011
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Wiesz... Cath do końca nie pamięta nic ze swojego życia i co do zasady w związku z powyższą wiedzą powinienem rzucić na Politykę.

Ale z grubsza tak, wampiry się nie zabijają tak o. I tak, formalnie Anna robi to bez dowodów i Archont ma w swoich kompetencjach opcję osądzenia Księcia w trybie natychmiastowym.

Arwyn np. zamordowała jakiegoś Gangrela i w związku z tym Królowa (bo tak się tytułuje Anna) ogłosiła na nią Krwawe Łowy. Ważna rzecz: Krwawe Łowy są też przyzwoleniem na Diablerię (wyssanie wampirzej duszy), która w innym wypadku jest najcięższym przewinieniem w Camarilli.

Dlatego informacja o Krwawych Łowach na najstarszego Brujah w Londynie to gradka dla miłośników polowań.

Pozostaje pytanie: czy Archont jest tam, żeby patrzeć na ręce Anny? A może po to, żeby umocnić jej władze?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline