Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2021, 14:16   #2710
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
A teraz rozumiem. Myślałem, że tylko przedstawia sytuację jaka jest by podkreślić jak ważni są ludzie do pracy dla niego.
Te sprawy na które nie odpowiedziałem odpowiem jeśli odpowiesz edytując lub dodając posta. Ja uznałem, że ruszę w temat który Gustawowi odpowiada.
Kryzys z uchodźcami czy żywieniowy? Dla mnie Gucio się nie zna na tym, ale mogę pokombinować. W końcu szlachcic i podobne sprawy w rodzinnych włościach mogły zaistnieć tylko na mniejszą skalę.
W każdym razie te wątki to dla całej poprzedniej ekipy idealne. Brak Berta czy innych trochę utrudnia.
OK, racja, Gustaw by zrozumiał. Przerób posta, moja odpowiedź też się wtedy zmieni.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline