Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2021, 22:19   #119
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Ok post wleciał. Mam nadzieję, że się podoba. I mam nadzieję, że wróci do nas sir Dorian W każdym bądź razie:
  • Noc minęła spokojnie, raczej nie ma do czego się odnosić. Najwyżej można skomentować aktywność elfki, ale to bardziej Onufry.
  • Prosiłabym teraz o konsultacje Bielona (jak wróci, pisał na priv, że wraca ) i Gladin, elfka też może mieć swoją opinię co do tego jak postąpić z ogrami, wiec jak was interesuje, to pytajcie. Na priv albo tutaj w komentach.
  • Ogólnie wyjścia są dwa: przyjęcie warunków ogrów lub jakieś negocjacje, albo walka.
  • Melissa i Viktor będą potrzebowali 1-2 rundy, by dotrzeć na miejsce zdarzenia. Nie wiem, czy zdążą na negocjacje (zależy, ile dialogów się odbędzie). Ale jeśli dojdzie do walki, to ich położenie będzie miało znaczenie, bo wpłynie na to, w którym momencie dołączą do starcia (jakby co, to mapkę mam już przygotowaną).
  • Robert jest na samym końcu pochodu, więc raczej nie zdąży na ewentualne starcie. Użyję go najwyżej jako plot device, jakby ktoś użył PP w czasie ewentualnej walki.

To chyba wszystko Jakby były jakieś pytania albo uwagi, to zapraszam do ich zadawania

Czas na odpis do poniedziałku, 31.05.2021, do godziny 23:59
 
Alex Tyler jest offline