Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2021, 19:44   #1516
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 97 - 1940.VI.05; śr; popołudnie; Clermont - Ferrand

- No to mój post jest :> Co do terminu na tą turę to do północy w pt 06.04. Czyli ponad tydzień roboczy na zmajstrowanie posta


Stan Zdrowia:

ag.ter Noémie Faucher 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (2 autosuk)

ag Franciszek Adamski 10/10; 0; s.zdrowy; 0 zmęczenie (1 autosuk)



@Wszyscy



- Oki, to pi x oko w grze w tej turze minęła doba. Czyli był środek wt a się zrobił środek środy.

- Ok 10-11 przyjechało wsparcie trójki "kuzynów". Ale po 1-1,5 dobie w pociągach i stacjach to raczej było to po nich widać. No ale są. A są to Jean, Mark i Arielle. Cała trójka jest z paryskiej centrali więc raczej powinni się znać chociaż z widzenia z Frankiem i Pierrem.

- Co do rozkazów to Noemie jest szefową całej grupki. Więc może nimi rozdysponować co i jak. Po przyjeździe tej trójki do końca mojego posta jest czas aby chociaż pobieżnie wdrożyć nowych ocb. Wiedzą tyle, że mieli się zgłosić pod wskazany adres i chodzi o jakichś ważniaków.

- Generalnie jednak oba samochody (Noemie i Frederica) są gotowe do drogi. Ładunek raczej też. Więc od jutra można ruszać w drogę. Macie więc tą turę na spakowanie się i przygotowania do tej drogi.

- Trasa do Tuluzy to ok 400 - 500 km (w teorii 5-7 h osobówką ale to tak w abstrakcyjnej matmie i palcem po mapie). Pi x oko to tyle można by liczyć, że osobówka przejedzie bez tankowania. Ale jakby miała wracać albo coś więcej jeżdżenia by się trafiło no już raczej trzeba by zatankować.

- Obie osobówki są ok 4 osobowe. Czyli 2+2. Przynajmniej licząc tak na swobodę dłuższej podróży a nie, że z domu do kościoła czy zakupy i z powrotem.


---


- I chyba tyle z mojej strony Jak jakies pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline