Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2021, 21:52   #618
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 27 - 2051.03.11; sb; zmierzch

Oki, to mój post jest :> Termin na wrzucenie postów do północy w pt. 06.04. Czyli tydzień na wrzucenie posta.

Stan BG:

Rita 9/9 s.zdrowy (0/0);
Roxi 9/9 s.zdrowy (0/0);




@PD



- Rita 5 PD za wrzucony post

- Rita 5 PD za monolog wewnętrzny o byłym towarzyszu

- Roxy 5 PD za wrzucony post

- Roxy 5 PD za zainteresowanie światem zewnętrznym > szukanie info



Aktualne PD

Rita 184 + 10 = 194 PD

Roxie 140 + 10 = 150 PD



@Wszyscy



- Oki to dałem post. W tej turze minęło ok 1 h. Tak akurat aby pogadać o tym wynajęciu kogoś od dżungli. Scenka z Cherry to oczywiście skrót myślowy. Nie tak, że Cherry nawijała całą godzinę sama tylko rozmowa na dwie strony.

- Skracając to Cherry podała namiar na 3 speców od dżungli: Jean Louis, Douglas Kent i Kimberly Cambell. Oraz na knajpę "Trashyard" gdzie zwykle spotykają się tacy ludzie. Biorąd pod uwagę, że dziewczyny są na piechotę mogą wieczorem odwiedzić jedno z tych miejsc. Resztę najwyżej zostawić sobie na kolejny dzień.

- Poza tym Roxy złapała adres Nakatomi Plaza gdzie powinien mieszkac Elton czyli jakiś fan starych książek i innych staroci. Z odwiedzinami podobnie jak powyżej.

- W tej turze chciałbym wiedzieć jak dziewczyny spędzają ten sobotni wieczór. Ewentualnie początek dnia kolejnego. Zwłaszcza pod kątem szukania/odwiedzania któregoś z powyższych adresów.


---



- I chyba na tyle z mojej strony na tą turę Jak jakies deklarki czy co to dajcie znać.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline