Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2021, 13:19   #152
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Łasica to zaprawiony w podchodach osobnik, a uwaga dziewczyny jest skupiona całkowicie na osobie Świrka, toteż możesz przyjąć, że próba głuszenia bądź obezwładnienia zakończy się sukcesem bez konieczności ubiegania się do rzutów.

Po tygodniowej nieobecności próbuję wykorzystać dzisiejsze popołudnie na ogarnięcie wszystkich topików, ale z góry chciałem zaznaczyć, że być może nie zdołam napisać dzisiaj kompletnej nowej wstawki. Nadal też brakuje mi rzutu 1k4 Kanny w próbie zastrzelenia ostatniego maskacza, dlatego do wieczora rzucę w swoim ostatnim poście 1k10 oraz 3k6 dla Cichego uznając, że Łowca zdążył pociągnąć za spust pierwszy i tym samym być może wyeliminuje nieznane jeszcze reszcie drużyny zagrożenie, którego wagi świadom jest tylko on i Altego.

@Lua, chcesz sama napisać scenę głuszenia dziewoi czy mam to opisać fabularnie przy okazji opisu strzału Cichego?

@Kanna, jeśli masz możliwość jeszcze dziś zareagować, rzuć proszę 1k4 na strzał albinoski.
 
Ketharian jest offline