Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2021, 14:32   #726
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
U Shen
Przewrócił oczami. Gniew jest dobry? Nie był przekonany, bo od gniewu brało się za dużo problemów. Potrzebował się go pozbyć, ale czemu ma okładac Ozaia? Nawet nie znał faceta. Z drugiej strony czemu potrzebuje szczegółów o jego rodzinie? Do czego zmierzają te pytania?
- Ale co ja mam mieć do Ozai'a? Zmarł chyba jeszcze jak byłem dzieckiem i z tego co wiem siedział w pudle. Nic mi nie zrobił, żebym był na niego zły.
I przecież mówiłem o mojej rodzinie. Co niby chcecie jeszcze wiedzieć? O których członkach rodziny?


Coraz bardziej wątpił w ta całą terapię i czy Shen go naprawdę słucha, czy ma jakieś założenia w które zamierza go uformować?

Na plaży.
To nie tak, że miał coś do Kazumi. Ale co mógł jej pomóc? Zwłaszcza jak ma teraz własne problemy, które mnożyły się z taką prędkością, że miał wrażenie, że stoi nad jakąś przepaścią- próbuje się chwycić skały, gdy jednocześnie grunt pod jego nogami pęka, kruszeje.
Była obecnie jak wyrzut sumienia, wyrzut sumienia bezradności. I czegoś do czego nie chcesz się zabierać, bo wiesz ze nie tylko przegrasz, co jest elementem świata do jakiego nie chciał wchodzić.

- Przydałoby się mięsa do tej zupy... Chcesz trochę kurczaka?
- "Zgiń przepadnij zmoro nieczysta" - dodał w myślach.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline