Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2021, 19:08   #727
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Aiko
W szpitalu

Enkh zaczęła oblizywać kość.
- Miałam pięć lat, gdy zaczęłam tkać. Najpierw się cieszyłam, a potem usłyszałam, w radio, że awatar zbiera tkaczy. Uciekłam na tydzień do tajgi ze strachu, że mnie zabiorą. Do dziś mam koszmary, że w nocy awatar wpada mi do mieszkania i mnie wsadza do worka na ziemniaki i wywozi. Słuchaj, pojechałabyś mi do mieszkania i przyniesiesz parę książek, szczoteczkę do zębów i teczkę po wujku. Klucz da dozorca. Hasło to „Najlepsze krewetki są na placu królów ziemi”. Odzew to „Ciotka Tsu jada je tylko w porze monsunów”, kontrodzew to „Właśnie złowiono świeżą partię” - Enkh popatrzyła na wiśnie - Nadal jestem głodna… Myślisz, że mi nie zaszkodzą? .

Daichi
U Shen

Doktor Shen popatrzyła na Daichiego niepewnie.
- To tylko poduszka. Taka była w sklepie. Był też Amon, Unalaq i Kuvira… Po prawdzie to Asami, Meelo i Awatar też mieli… Po prostu jest pan człowiekiem, który musi być silny i opanowany dla całej rodziny. Tutaj może pan dać upust złości. Niech pan myśli, że jestem tylko duchem, jeśli to panu pomoże – uśmiechnęła się smutno – Wiem trochę o pana ojcu i bracie, ale niewiele o dzieciach. To może bardzo pomóc w terapii. Jeśli jednak to jeszcze nie czas… to proszę po prostu mówić, krzyczeć, przeklinać. Co pan zechce

Na plaży.
Kazumi przełknęła głośno ślinę.
- To… byłoby miłe. Nie jadłam wiele od kiedy mnie zwolnili z aresztu. Hitomi przekonła matkę, aby nie wnosiła oskarżenia, więc tak teraz tu mieszkam. Słucham morza… – mówiła cicho.
Tymczasem Kohaku podniosła kamień starając się zasłonić brata, ale ten nagle wyrwał się jej z rąk i podbiegł do kobiety, nim ktokolwiek zdążył zareagować i podał jej batonik, a potem wrócił do kohaku.
- Rin, nie rozmawiaj z nieznajomymi. – Krzyknęła Kohaku
-[i] Ale ta pani proponowała nam zupę, więc nie jest nieznajoma.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline