Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2021, 21:32   #135
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
To już jest koniec!

Nadszedł ten od dawno oczekiwany moment. Sesja dobiegła końca.
<przestaje pisać i zastanawia się, co napisać dalej>
No to tyle. Cześć.
<wstaje i odchodzi. Po chwili wraca. Myśli. Myśli bardzo>

No dobra, napiszę trochę więcej. Dziękuję tym, którzy dotrwali do końca. Nie dziękuję tym, którzy zniknęli bez słowa. Więc Micasowi też dziękuję. I Sepii też, przy czym graczka pożegnała się z sesją na samym początku.

Dobra, nie będę owijał w bawełnę - nie mam weny. Dlatego proszę w komentarzach, napiszcie komentarzach co się podobało, co się nie podobało i tak dalej, który rysunek przypadł wam najbardziej do gustu, który moment lub tekst został przez was najlepiej zapamiętany. Zadawajcie pytania, odpowiem na nie.
Poniżej wklejam kilka pytań i kilka odpowiedzi:

Pytanie: Czy będzie kontynuacja?
Odpowiedź: Nie planuję.

Pytanie: Czemu Czesław został starszym szeregowym a ja nie?
Odpowiedź: Stwierdziłem, że granie trepem da taki bonus. Nie napisałem o tym w rekrutacji, nikogo też nie informowałem o tym w innych miejscach. Każdy Trep byłby starszym szeregowym.

Pytanie: Jakby było więcej trepów, to który dowodziłby po śmierci Pociska?
Odpowiedź: Nie wiem. Był tylko jeden trep, dalej nie zaprzątałem sobie głowy.

Pytanie: Miałeś wszystkie grafiki już gotowe przed sesją?
Odpowiedź: Nie, rysunki powstawały na bieżąco, wyjątkiem są zajawki z sondy oraz z samej rekrutacji. Co do samej sesji to miałem ogólny zarys, ale każdy post pisałem na żywca. Eskalator też na początku nie był planowany, wpadł do głowy podczas pisania i tak już został.

Pytanie: A Gwiezdne Opowieści?
Odpowiedź: To również był spontaniczny pomysł, który wpadł mi do głowy podczas kolejnego z kolei odpisu.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline