Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 20:42   #185
MrYasiuPL
 
Reputacja: 1 MrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputację
Wiecie co? Jesteście jak pięciolatki kłucące się o zabawkę (w tym przypadku sesję). Ja tam zaglądam do sesji w które gram lub czasem do takich na których jest dopiero 1 strona bo nie chce mi się czytać 50. Zresztą Nami jest innym MG niż wojto. Wstęp sesji przewarznie jest nudny tak jak w wielu książkach. Zgadzam sę że rywalizacja między sesjami jest bez sensu.

Po co te wszystkie bzdury piszę? Zróbcie sobie sesjowy pojedynek! Kiedyś na jednej stronie widziałem pojedynki sesji i opowiadań. Wiecie jakie fajne są wtedy? Gracz ocenia od 1 do 10 jedną i drugą w komentarzach. Wtedy sesje są zwykle dopracowane no i nie będzie sporów.
Jak dla mnie Inny i Wojna to niezłe sesje. Jak chcecie porównać to powyrzywajcie się na mojej "Wyprawie Po Klejnot"....
 
MrYasiuPL jest offline