Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2021, 14:10   #101
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
witam wszystkich , to ja wróciłem z odmętów niebytu , gdy dostałem zielone światło na dołączenie ( nie nie to nie był podświetlony spaczeń ani blask wiadomego księżyca) zacząłem czytać sesje no i nie mogłem pierwsza runda trach gracze zabijają współgracza, druga runda trach współgracz knuje spisek-zemstę przeciw reszcie . W ciekawym momencie dołączam ale powiem szczerze że u Bielona to w gorszych tarapatach bywałem - tzn moja postać , bo ja tam się świetnie bawię a czytając posty naszego MG zawsze mam niedosyt że mało ( ile by nie było) no bo poziom po prostu wysoki i świetnie się czyta. Plus zawrotne zwykle tempo akcji , nie dające za wiele czasu i możliwości na wszechstronne działanie halflinga Tupika. Mam nadzieje że spodoba się wam kreacja - tym którzy nie mieli z nią do czynienia a tym co mieli - ( Mike w rycerskich obyczajach ) będzi emiło sie z nią spotkac ponownie , szkoda że nie tym samym bohaterem , ale cóz nie można miec wszystkiego ... przynajmniej nie od razu ( nowe motto Tupika ) do przeczytania wkrótce
 
Eliasz jest offline