Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2021, 16:27   #137
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
No to tak... podobało mi się wiele rzeczy, ale za dużo tego żeby wypisywać :P sesja jako odmóżdżacz wyszła spoko, ogólnie jest więc na +

Co się nie podobało... już raz o tym marudziłam. Za dużo "pustych przebiegów", za dużo postów MG kończących się na "i lecicie"(i se piszcie o dupie maryny )... takie rzeczy można przyspieszyć jako MG, unikać ich, i właśnie i unikać takich pustych przebiegów. Wiadomo, coś tam nabazgrać, że minęło tyle i tyle podróży i wsio...

Zauważyłam również, że wielu graczy... prawie wcale nie czyta postów współgraczy. Po jednym i drugim razie, prób nawiązania jakiegoś dialogu, dałam więc sobie ogólnie spokój. Od czasu do czasu coś tam pomarudziłam Jadźką, czasem ktoś odpowiedział, z reguły jednak właśnie nie. A w związku z tym, nasuwa się kolejna myśl... gracze odpisują pod MG, i tyle. "Wstawiłem posta, coś tam robię, fajnie jest". Być może było to podyktowane ZABÓJCZYM TEMPEM SESJI, a może i czym innym, o czym nie mogę tu pisać oficjalnie :PP

Ogólnie jednak: odmóżdżacz na +

Dzięki, trzymta się wszyscy, i... odmaszerować!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline