Wątek: Slayers RPG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2007, 20:52   #106
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
zachód słońca, dzień 1..;)

Filia; wynajmujesz łódź od rybaka, który odchodzi w las. Poganiasz drużynę do szukania kamieni.

Zel; .... [ja się tam nie dziwię, że Zel nie ma ochoty na zbieranie KAMIENIXD]

Lina; no dobra, czas wziąć się do roboty... zabierasz się za szukanie 11 takich samych kamieni. Znajdujesz 8 okrągłych, zielonych. 4 duże, płaskie, szare. 6 białych. Hm.

Xellos; nie masz ochoty na zbieranie kamieni. Sugerujesz, że legendy o wielkich rakach i gołych nimfach to bzdury. Obrywasz od Liny za takie sugestieXD

Gourry; zbieranie piasku jest o wiele wygodniejsze! każde ziarenko wygląda podobnie, to duży plus, a zebranie 11 takich nie zajmuje wiele czasu po paru uważnych próbach odliczyłeś 11 ziarenek i trzymasz je na dłoni
Odmawiasz wyprawy na środek jezioraXD Już parę razy robiłeś za przynętę dla morskich smoków i nie chcesz być przynęta na wielkiego raka. Poza tym masz ciężką zbroję i nie masz ochoty tonąc.

Filia; no to ustalone, płyniecie. Szukasz jeszcze kamyków, ale znalezienie 11 identycznych jest trudniejsze niż sadziłaś. Masz 4 białe, 6 szarych, okrągłych, 5 okrągłych, zielonych i 7 małych, czarnych.

Amelia;
- Mam takie – pokazuje wam 6 różowych i 8 brązowych, płaskich. – Lina-san, a kto będzie wiosłował jeśli pan Gourry i Pan Zelgadis nie chcą płynąć? ^^’’ – spytała z niepokojem.

-
- Słońce zaszło, robi się chłodno i tak ciemno... oO’’’
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline