Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2021, 18:18   #142
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lua Nova Zobacz post
Ja myślę, że Bielon miał na myśli Melissę pisząc, że "baba przewodzi" :P
Ano możliwe, musiałam się zasugerować tym, że nie była akurat obecna w tej scenie oraz Juniorem, który zrobił z niej wcześniej burmistrza, a jeszcze wcześniej przełożoną asesora W takim razie nie ma problemu

Ogólnie to myślę, że elfka w swojej rundzie się wycofa za radą Onufrego, więc jak tak wam zależy, to dawajcie te deklaracje. Jednak żebym się odniosła, to najpierw musi wejść post, w którym elfka jeszcze będzie próbowała grać na czas, dopiero potem sir Dorian ruszy w pościg za chłopcem, a w międzyczasie dotrze na miejsce Viktor i Melissa.

A skoro już doszło do walki, to mogę zaspoilerować, że opcja z mułem była bardzo łatwa do wyegzekwowania, no ale nie spodziewałam się tej sytuacji z rycerzem Podręcznik też przewidywał oddanie dzieci na pokarm Ale wtedy uchodźcy by dostali focha i obiecaliby, że na was naskarżą. Wciąż jednak, póki trwa walka, może dojść do dwóch dość niespodziewanych sytuacji Ale to wyjdzie w praniu
 
Alex Tyler jest offline