Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2021, 09:05   #105
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
nie ma sprawy chętnie porobię za sternika, wioślarza i kapitana jak będzie strzeba od 2 dni walcze z pokusa tworzenai posta na później i chyba w tym oczekiwaniu w końcu zaczne go pisac ot na retrospekcje zawsze jest miejsce, byle by potem innym tez się chciało czytać te powieści Niemniej tak czy siak chyba własnie tak zaczne / nie wiem jeszcze tylko w jaką rolę nasz MG mnie wcieli , mam nadzieje że nie będe kierował ostrzałem artylerii w kierunku tłumu i reszty bohaterów , choć kto wie , z Tupika strzelec całkiem dobry


EDIT . Przestaje pisac, już mi się A4 zrobiło a jeszcze postu wprowadzającego nie ma , no ale ubawiłem to się pisząc mam i nadzieje że i czytających tez ubawie. pozdrawiam i do niebawem
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 02-06-2021 o 09:44.
Eliasz jest offline