Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2021, 18:42   #26
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Endymion nie będzie wpływał na to z kim wyląduje w pokoju. Jak będzie tak będzie =]

Nie wiem jak to MG widzi... jeśli podróż ma być częścią sesji to rzeczywiście można ją zaplanować, ale mi to wygląda (może błędnie), że ona nie będzie aż tak ważnym elementem sesji aby rzeczywiście poświęcać planowaniu większą ilość czasu =]

Moje lay of hands leczy fatigue i mogę go użyć 5 razy dziennie. Co oznacza, że jak dokupimy jeszcze 2-3 zwoje to możemy pominąć jeden sen, co zwiększy nasze szanse abyśmy byli tam pierwsi... a w tym wypadku to fabularnie jest bardzi ważne, ale mnie tam się podoba fabularnie... no bo postaci mają całe złote góry powodów aby chcieć być tam pierwszymi =p

No ale mój plan nie działa jak będziemy konno jechać, co podważa jego zasadność =p


Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
I tak, przydałyby się konie i przynajmniej jeden muł na ekwipunek - dobry pomysł by od burmistrz wziąć, bohaterom się nie skąpi. Dodałem ten pomysł w odpisie.
Cytat:
Jest między wami taki jeden gracz co to... zobaczymy, czy się "obudzi"
Potencjalnie to może być o mnie =p
Ja mam lekki wóz z dwoma mułami
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 03-06-2021 o 18:47.
Arvelus jest offline