Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2021, 18:50   #5
Ranghar
 
Ranghar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ranghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputację

- Auuuaaa, moja noga. – Z ciemności, parę metrów od was dobiegł głos kobiety. Po kilku jej ciężkich sapnięciach rozbłysło nad nią jasne światło. Ludzka kobieta o ciemnych, krótkich włosach do szyi, ubrana w czarny lekki skórzany pancerz leżała przysypana częściowo ziemią i gruzem. Na jej lewej nodze leżał sporych rozmiarów głaz, którego sama nie potrafiła odsunąć. Każda próba wywoływała u niej tłumiony krzyk bólu. Po kilku chwilach poddała się i zawołała w pobliskie ciemności.- Jest tu ktoś? Nie mogę uwolnić nogi, jest chyba złamana.

Unoszące się nad kobietą światło ukazało znajdującą się za nią ścianę powstałą z fragmentów budynków, ulic, skały, ziemi i ludzkich ciał. Kilka częściowo zagrzebanych ciał wystawało z gruzowiska z wyciągniętymi rękoma lub powyginanymi nogami, po których spływała krew, tworząc coraz bardziej powiększającą się kałużę krwi wokół gruzów.

-Aaaaaaaaaaa – dziki krzyk bólu rozniósł się po jaskini. Jedno z ciał przysypanych gruzami budynku zaczęło się wić. Odkryte ręce i nogi wierzgały pod wpływem bólu. Krzyczący mężczyzna miał przysypaną klatkę piersiową i głowę cegłówkami oraz kamieniami.

W ciemnościach rozproszonych światłem poruszyła się trzecia sylwetka. Mężczyzna o krótkich szpakowatych włosach, odziany w aksamitną czerwień i błękit zaczął odpychać się nogami i rękoma w róg jaskini. - Kim jesteście? Co tu się wyprawia? Niech nikt się do mnie nie zbliża.

Yoshiko niereagująca na światło, ale mająca bardziej wyczulone pozostałe zmysły poczuła z przeciwnej strony od zwaliska przykry zapach rozkładającego się mięsa.
 

Ostatnio edytowane przez Ranghar : 03-06-2021 o 19:11.
Ranghar jest offline