Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2021, 15:48   #147
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Ok, wreszcie jest post. Zaczynamy pierwszą walkę na naszej sesji Oby dobrze wam poszło
  • Junior nie zdążył z odpisem, więc nie miałam się do czego odnieść.
  • Bielon, jak to czytasz to popraw swój ostatni post, bo Bernard został w Taalagadzie i nie ma go z Dorianem i uchodźcami.
  • Jak już wiadomo, wszystko tak zaplanowaliście i zrobiliście, że wszyscy zaczynają walkę razem. Tylko Robert posłuży za plot device, i pojawi się nagle, jakby coś zadziało się źle.
  • W odpisie na post dajecie tylko reakcję na to co się stało, ew. możecie jeszcze opisać swoją 1 rundę walki.
  • Jest walka, więc macie 24 godziny na składanie deklaracji odnośnie każdej kolejnej rundy (kto się nie wyrobi, za tego ja zadziałam). Na razie zaczynamy 1 rundę, więc tak do 23:59, 06.06.2021 dajecie w komentarzach opis, co robicie, najlepiej z podziałem na akcje (np. akcja 1 = ruch, akcja 2= zwykły atak w: Thurgredd Wyrywacz Serc). Możecie sami poruszać swoimi tokenami, mogę też ja to zrobić. Najważniejsze, by napisać, czy to robicie, bo jak zadeklarujecie ruch, a go nie wykonacie, to potem mogą być kłopociki (podczas jednej sesji gracz Stalowy zapomniał przemieścić token, przez co moja postać niemal umarła )
  • Ekwipunek ogrów wygląda tak: dwuręczna broń, kaftan kolczy, hełm stalowy, przeszywanica z rękawami, skórzane nogawice. Ma to istotny wpływ na walkę (muszą poświęcić atak na parowanie, nie mają tarcz [gorsze parowanie, brak utrudnienia do strzelania w nich], posiadany pancerz zaś oznacza rozłożenie PZ na ciele, czyli ujawnia słabsze punkty [wycelowanie w dowolną część ciała zgodnie z zasadami jest darmowe i może być deklarowane dla każdego ataku]). Pamiętajcie też, że wróg może używać przedmiotów, manewrów [rozbrojenie/ogłuszenie/finta/odepchnięcie itd.) oraz otoczenia (Np. jeśli ktoś zostanie zepchnięty na kłodę, to testuje Zręczność, albo przewraca się [przewrócony cel trafia się na +20]). Ogry są duże, mierzą prawie 3 metry, więc testy trafienia przeciw nim są wykonywane z bonusem +10.
  • Elfka cofa się. Dzieje się tak w związku z deklarowaną przez Gladina radą Onufrego. Możesz to opisać w swoim poście.
  • Dla klarowności przekopuje info do walki z wcześniejszego komentarza:
    Cytat:
    Inicjatywa
    1. Elfka: 56
    2. Melissa: 48
    3. Robert [jak się pojawi, bo jeszcze go nie ma]: 36
    4. Uchodźcy: 35
    5. sir Dorian: 31
    6. Viktor: 29
    7. Onufry: 26
    8. Ogry: 17

    Mapka: tutaj

    1 kratka to 2 m, ale jak poruszacie się po skosie to, co druga liczy 4 m. Wielkość tokenów nie jest przypadkowa, a wygląd mapki też nie do końca (leżące drzewo to np. trudny teren i liczycie pokonaną przez nie odległość x2, można też zrobić akcję odepchnięcie i wpakować kogoś na przewrócone drzewo by się przewrócił itp.). Sir Dorian nie może zaszarżować, bo jest 2 m od pierwszego ogra. No, chyba że zaszarżuje tego poniżej. Pamiętajcie, że musicie dobyć broni [jeśli ktoś ma szybkie wyciągnięcie, to go nie dotyczy], a szarża wymaga ostatnich 4 m wykonanych w linii prostej.

To chyba wszystko Jakby były jakieś pytania albo uwagi, to zapraszam

Czas na reakcję na post do środy, 09.06.2021, do godziny 23:59
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 06-06-2021 o 17:53.
Alex Tyler jest offline